Контакти

АКЦІЯ

Лікування розтяжок та рубців

3 100грн.
2 200 грн.

Microneedling

img

Microneedling – це процедура під час якої крихітними, дрібними голками пристрій проколює поверхневий шар шкіри. Це пошкодження шкіри стимулює вироблення нового колагену та еластину.

Для чого використовується:

  • Розтяжки
  • Рубці
РОЗТЯЖКИ (Стрії)

РОЗТЯЖКИ (Стрії)  ̶  це атрофічні рубці, які проявляються утворенням смужок на шкірі локалізуються переважно в місцях найбільшого розтягування шкіри. Колір їх може варіювати від білого до фіолетового. Найчастіше, стрії з’являються у молодих людей і, як правило, їх дуже хвилює цей серйозний косметичний дефект. Стрії досить поширене явище. За статистикою кожна друга жінка і кожен десятий чоловік мають цей косметичний дефект. Найбільш часта локалізація це стегна, сідниці, живіт, поперекова область, молочні залози та плечі.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ РОЗТЯЖОК

Основна причина появи розтяжок (стрій) – це гормональний дисбаланс, з переважною роллю адренокортикотропного, тиреотропного гормонів, гормонів щитовидної та надниркових залоз. В результаті дисбалансу роботи цих залоз порушується структура колагену, який є основним компонентом каркасу дерми. Гальмується вироблення нового здорового колагену. І в результаті, в місцях найбільшого прерозтягнення шкіри відбувається розрив деградованого колагену внаслідок чого утворюються розтяжки (стрії).

КЛІНІЧНА КАРТИНА

Зовні розтяжки виглядають як радіальні або паралельні, як поздовжні так і поперечні смуги червоно-синюшного кольору. Згодом їх колір може змінюватися. Як правило, вони світлішають, набувають рожевий, а потім білий колір. Це пов’язано з етапами дозрівання рубця. Перші півроку стрії вважаються «молодими», коли пошкоджена тканина дерми в результаті запальної реакції, заміщена на фіброзну і складається з колагенових волокон, які лежать паралельно шкірі. Колір цих розтяжок ̶ синюшно-рожевий. Після 6 місяців стрії переходять в категорію «старих», вони біліють, що говорить про формування зрілого рубця.

ЛІКУВАННЯ РОЗТЯЖОК (Стрій)

Чим раніше розпочато лікування, тим більша ймовірність отримання найкращого результату. Молоді розтяжки краще піддаються лікуванню, тому що в них є в достатня кількість капілярів та клітинних елементів, які виділяють біологічно активні молекули, фактори росту, ферменти, структурні білки та ін.

Процедура мікроніделінгу  спрямована на стимуляцію фібробластів  ̶  їх синтетичної і проліферативної активності, які забезпечують відновлення зруйнованої дерми, поліпшення мікроциркуляції і відновлення мікроциркуляторного русла в області дефекту.

Якщо розташувати всі методи лікування розтяжок (стрій) по їх ефективності, то на першому місці буде саме мікроніділінг, так як він дозволяє “підвести” безпосередньо до проблемної зони  на глибину 2-3 мм в тканину патогенетично обгрунтовані препарати.

Корекція рубців і розтяжок

Головне - це правильно підібрана комплексна терапія. І чим раніше було розпочато лікування, тим більше ймовірності отримання вираженого позитивного ефекту.

Кровопостачання розтяжок (стрій) потрібно покращувати на всіх етапах їх існування, а разом з тим і  стимуляцію синтетичної і проліферативної активності нових фібробластів. Для цього необхідно вводити в розтяжки (стрії) біостимулюючі препарати: екстракт алое, гіалуронову кислоту, гліколеву кислоту, пептиди та інші препарати. Для стимуляції коллагеноутворення і нейтралізації вільно- радикального стресу в «молодих» розтяжках (стріях) бажано вводити препарати вітамінів С, А, мікроелементи Zn, Cu, Se, Si, полівітаміни, органічний кремній.

Лікарі BodyClinic володіють найсучаснішими протоколами лікування розтяжок, які на сьогодні існують та викорситовують для цієї процедури апарат для мікроніділінгу, який сертифікований як в Європі так і в Сполучених Штатах Америки, а безпечність і дієвість  його підтверджена сертифікатом FDA (США). Також при лікуванні розтяжок (стрій) ми керуємся протоколами, ефективність яких підтверджена науково!

РУБЦІ

Рубець, з наукової точки зору, являє собою завершальний етап загоєння дефектів на різних ділянках шкіри, який був викликаний механічним фактором (травма, операція), а також хімічним або температурним впливом (опік), при якому відбулася заміна пошкодженого шкірного покриву на сполучну тканину. Рани, на поверхневих шарах дерми і епідермісі (поверхневому шарі шкірного покриву) зарубцьовуються і ззовні не відрізняються від неушкодженої шкіри. Однак, більш глибокі ушкодження, які проникли через товщу всієї дерму та глибше, після регенерації  залишають на шкірі помітні рубці.

РІЗНОВИДИ РУБЦІВ:
  • Нормотрофічні;
  • Гіпотрофічні;
  • Гіпертрофічні;
  • Келоїдні;

Гіпотрофічні, гіпертрофічні та келоїдні відносять до патологічних рубців.

НОРМОТРОФІЧНІ рубці  ̶  вважаються “оптимальними”. Такі шрами мають білястий колір, їх рельєф згладжений та не виступає за поверхню шкіру. Еластичність такого рубця близька до неушкоджених тканин. В ідеалі, після накладення хірургом косметичного шва формується нормотрофічний рубець.

АТРОФІЧНІ рубці відрізняються від нормотрофічних втягнутою поверхнею. Вони знаходяться нижче рівня шкірного покриву і мають меншу товщину. Ці рубці виглядають запалими і розтягнутими, внаслідок недостатнього розвитку сполучної тканини. До утворення таких рубців зазвичай призводять перенесені інфекційні захворювання, наприклад вітряна віспа. Але також, вони можуть утворюватися після травм і хірургічних втручань.

ГІПЕРТРОФІЧНІ рубці виступають над поверхнею шкіри. Такі рубці виникають у людей внаслідок несприятливих умов для загоєння ран.

КЕЛОЇДНІ рубці характеризуються рожевим або синюшним коляром та свербіжем. Найчастіше обсяг рубця в 2-3 рази перевищує розмір області початкового ушкодження. Він має щільну консистенцію, горбисту і блискучу поверхню з чіткими кордонами пошкодження та виступає над поверхнею шкіри. Келоїдні рубці частіше розвиваються у молодих людей схильних до надмірного утворення сполучної тканини у відповідь на пошкодження шкірних покривів. Основні зони утворення келоїдних рубців: зона декольте і грудина, область дельтоподібного м’язу, мочка вуха. Основне завдання – зняти уповільнене хронічне запалення в келоїдних рубцях. Цей процес часом може затягнутися на досить тривалий період часу, але застосовуючи правильно розроблену схему лікування сучасними препаратами, поклавшись на досвід вашого лікаря і озброївшись терпінням, результат забезпечений.

 

МЕТОДИ КОРЕКЦІЇ РУБЦІВ

На сьогоднішній день існують різні способи усунення рубців:

Лікування рубців починається КОНСЕРВАТИВНИМИ методами: МІКОРОНІДІЛІНГ, ін’єкції, ферменти, 5- FU, які можуть скоротити область ураження та видозмінити рубець. Усі інші методи не є доказовими.

ХІРУРГІЧНИЙ метод – операція є найефективнішим і надійним способом корекції гіпо-, гіпертрофічних та келоїдних рубців. У момент проведення операції, пластичний хірург висікає існуючий рубець. Шкірні краї пошарово зшиваються, таким чином, щоб всі натяг перерозподіляється на глибокі шари шкіри, а епідерміс зшивався практично без натягу, непомітним косметичним швом. Після чого забезпечуються оптимальні умови для формування “правельного” рубця  ̶  пацієнт носить кілька тижнів компресійний пластир і використовує гелі або пластини на основі силікону. Дозрівання (поступове освітлення і вирівнювання) рубця займає від 3 до 8 місяців залежно від товщини шкіри локалізації та особливостей організму пацієнта. Такі методи дозволяють значно поліпшити форму рубця, а згодом і зовсім забути про його існування.

Також при КОНСЕРВАТИВНОМУ, а також при ХІРУРГІЧНОМУ лікуванні  та післяопераційному менеджменті різного виду рубців ми керуємся лише протоколами, ефективність яких підтверджена науково!

* Результати індивідуальні для кожного

Для ознайомлення із результатами даної процедури (фото До та Після) заходьте на нашу інстаграм сторінку @bodyclinic.ua