Контакти

АКЦІЯ

Контурування м’язів

799 грн.
440 грн.

Що таке Процедура HIFEM?

img

Процедура HIFEM — апарат сфокусованої електромагнітної терапії для скульптурування тіла за рахунок потужної стимуляції м’язів. Це сучасна, неінвазивна технологія корекції фігури, яка нарощує м’язеву масу. Сфокусована електромагнітна терапія прийшла на заміну більш застарілій методиці електроміостимуляції і має ряд переваг: дозволяє більш активніше опрацьовувати м’язи живота, сідниць, рук, ніг, а також потрібно менше сеансів для видимих результатів й комфортніше переноситься пацієнтами. Технологія HIFEM у 2016 році отримала схвалення від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) на використання з метою корекції форм тіла та підвищення тонусу м’язів.

Чи підходить мені високоінтенсивна сфокусована електромагнітна терапія HIFEM?

Показання – Зміцнення та тонізація м’язів живота та сідниць.

Результат – Збільшення в об’ємах м’язів. Більш чіткий контур тіла. Також, технологія HIFEM має часткову ліполітичну дію- за рахунок інтенсивного скорочення м’язів створюється “теромоефект” під час якого прискорюється розщеплення жиру. Проте, основний вплив апарата- це все ж таки м’язи.

Як пройти процедуру високоінтенсивної сфокусованої електромагнітної терапії?

КОНСУЛЬТАЦІЯ – естетист огляне Вас, проаналізує, чи підходить Вам цей метод. Консультація БЕЗКОШТОВНА

ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ – Пацієнт лягає на кушетку, естетист очищає зони, на які буде проводитися процедура. На тілі розміщують аплікатори апарату та закріплюють їх за допомогою спеціального еластичного поясу. На апараті встановлюється інтенсивність для маскимально-ефективного у Вашому випадку скорочення м’язевої тканини. Тривалість процедури 30 хвилин.

ВІДНОВЛЕННЯ – Рекомендований курс 4-6 процедур. Інтервал між процедурами 2-3 дні. Перші результати спостерігаємо через 3-4 тижні після курсу. Особливого періоду відновлення дана процедура не має. Після процедури певний час Ви будете спостерігати невелике почервоніння в зоні впливу апарату, біль м’язів (кріпатуру)

Протипокази:

 • Дифузно-токсичний зоб
 • Дерматити в ділянках проведення процедури
 • Варикозно розширені вени (у випадку проведення процедури на ділянці сідниць та внутрішніх поверхонь стегон)
 • Хронічні та гострі захворювання сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур)
 • Хронічні та гострі захворювання внутрішньої репродуктивної системи (матка, маткові труби, яєчники)
 • Хронічні та гострі захворювання шлунково- кишкового тракту (панкреатит, холецистит)
 • Вагітність
 • Загострення інфекційних захворювань
 • Онкологічні захворювання
 • Порушення згортання крові
 • Пацієнти з кардіостимуляторами, інсуліновими помпами
 • Епілепсія

Зверніть УВАГУ – Ми рекомендуємо дану процедуру HIFEM поєднувати із Кріоліполізом та ZemitsBionexis. Таким чином, кінцевий результат контурування фігури буде досягнутий швидше, оскільки ми будемо впливати комплексно на “каркас”, який формує наше тіло: м’язи, підшкірно жирова клітковина, шкіра.

* Результати індивідуальні для кожного

Для ознайомлення із результатами даної процедури (фото До та Після) заходьте на нашу інстаграм сторінку @bodyclinic.ua