Контакти

АКЦІЯ

Медичний кріоліполіз

Будь які 4 ділянки 1500 грн

Що таке медичний кріоліполіз?

img

Медичний кріоліполіз – це найсучасніша, безпечна та ефективна неінвазивна (без проколів) апаратна методика локального усунення жирових відкладень на тілі. У BODYCLINIC вона здійснюється за допомогою апарату MBT340. Безпека та результативність апарату підтверджена Європейським сертифікатом.

Cхуднення за допомогою апарату кріоліполізу? Апарат впливає на потрібну зону тіла холодом (до -10 ° С), за рахунок чого жирові клітини руйнуються (жирові клітини дуже чутливі до холоду). Потім організм самостійно виводить через лімфатичну систему печінкою.

Перші результати схуднення ви побачите вже через 2-3 тижня після процедури . Повноцінне виведення жирових клітин організмом відбувається протягом 6-8 тижнів. Саме через цей період часу Ви побачите кінцевий результат, а Ваше тіло набуде бажаних форм в зоні впливу.  У деяких наших пацієнтів спостерігалося схуднення до -8 см у зоні проведення процедури. Виведені з організму жирові клітини вже не повертаються.

Для зменшення об’ємів в одній зоні достатньо пройти від 2 до 4 сеансів. Інтервал між процедурами 3 тижні. Процедура проводиться тільки за умови наявності жирових відкладень від 2-х см у зоні схуднення. Наш кріоліполіз абсолютно безпечний, оскільки холод проникає тільки на глибину жирової тканини до 1,5 см.

Глибина проникнення холоду налаштовується лікарем на апараті та контролюється 14-ма датчиками, встановленими в апараті. Захист шкіри від холоду здійснює спеціальна термомембрана, яка наноситься на зону перед процедурою.

Чи підходить мені схуднення кріоліполізом?

  • Показання– Локальні жирові відкладення на животі, боках, спині, стегнах (внутрішня і зовнішня поверхні), руках.
  • Результат – Схуднення в потрібних зонах до 30%.

 

Як працює кріоліполіз?

Це процедура апаратного схуднення, під час якої під впливом холоду жирові клітини заморожуються і руйнуються. Речовини, які виникають в результаті такого руйнування виводяться з організму природним шляхом за допомогою лімфатичної системи.

Як пройти процедуру схуднення на кріоліполізі?

 КОНСУЛЬТАЦІЯ – лікар огляне Вас, проаналізує, чи підходить Вам цей метод схуднення. За потреби лікар може порекомендувати інші апаратні, ін’єкційні або хірургічні варіанти вирішення проблеми. Консультація БЕЗКОШТОВНА

ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ – за допомогою спеціального приладу лікар вимірює об’єм жирових відкладень у зоні запланованого схуднення, а потім підбирає інтенсивність впливу апарату. На зону схуднення наноситься кріозахисна мембрана, зверху прикладається насадка апарату. Тривалість сеансу – 60 хвилин. Процедура безболісна, протягом сеансу Ви лише відчуваєте оніміння в зоні впливу апарату. Комфортність процедури дозволяє проводити паралельно інші омолоджуючі процедури на обличчі.

ВІДНОВЛЕННЯ – усунення жирових клітин організмом відбувається протягом 6-8 тижнів. Через цей час Ви побачите кінцевий результат, а Ваше тіло придбає бажані форми в зоні впливу. Виведені з організму жирові клітини вже не повертаються в дані зони. Особливого періоду відновлення дана процедура не має. Певний час Ви лише будете спостерігати почервоніння в зоні впливу апарату і чутливість протягом декількох днів.

Зверніть УВАГУ – При значній втраті жирових відкладень в зоні, де проводився кріоліполіз рекомендуємо пройти курс процедур “підтяжки шкіри”  на апараті ZEMITS BIONEXIS. Таким чином, кінцевий результат схуднення буде досягнутий швидше.

* Результати індивідуальні для кожного

Для ознайомлення із результатами даної процедури (фото До та Після) заходьте на нашу інстаграм сторінку @bodyclinic.ua