Контакти

АКЦІЯ

Лазерна ліпосакція

3 100грн.
2 200 грн.

Лазерна ліпосакція

img

Кожна жінка мріє мати ідеальну фігуру: стрункі ніжки, пружні сідниці, плоский животик, витончену талію. І нехай красива фігура не вирішує всіх життєвих проблем, проте, коли жінці подобається власне відображення в дзеркалі, вона почуває себе впевненою. Впевненість породжує симпатію оточуючих. А кому не хочеться ловити на собі зацікавлені погляди чоловіків і заздрісні –  жінок? Боротьба жінок з зайвою вагою налічує не багато не мало сотні років. Дехто бореться із недоліками фігури за допомогою спортзалу, фітнесу, шейпінгу та інших фізичних навантажень, інші – використовують сумнівні таблетки, креми. У цій статті ми дамо відповідь на питання більшості жінок: «Чи існує ефективний та безпечний спосіб позбутися від зайвого жиру швидко та безпечно?» Відповідаємо: «Тепер є! І називається він – ЛАЗЕРНА ЛІПОСАКЦІЯ.

Що таке ЛАЗЕРНА ЛІПОСАКЦІЯ?

Про цей метод видалення жирових відкладень в пластичній хірургії заговорили відносно недавно. Авторами цього методу були фахівці з Європи та США. На сьогоднішній день методика стала настільки популярною, що її називають «голлівудською ліпосакцією» або «ліпосакцією обідньої перерви». Її вже випробували такі мега зірки, як Демі Мур і Ніколь Кідман. Суть методу полягає в тому, що на жирові клітини впливають лазером, який руйнує жир “зварює його”.

Переваги методики
 1. Мінімальний травматичний ефект. Для процедури необхідно всього декілька проколів (розміром не більше 5-8 міліметра). Після закінчення ліпосакції ранки абсолютно непомітні;
 2. Значно менші гематоми, синці та набряки, ніж при традиційній ліпосакції.
 3. Немає потреби в стаціонарному лікуванні після операції, якщо була мала зона ліпосакції (коліна, підборіддя, підлопаткова ділянка, внутрішня поверхня стегон). У разі, якщо було евакуйовано більше 2-ох літрів жирової емульсії пацієнт залишається у стаціонарі лише на одну ніч.
 4. Період реабілітації короткий.  Пацієнти дуже швидко повертаються до нормального повсякденного життя.
 5. Реабілітаційний період полягає лише у носінні компресійної білизни всього 1 місяць (при класичній процедурі цей період становить 2-3 місяці).
 6. Помітний омолоджуючий ефект. Завдяки дії лазерного імпульсу у внутрішніх шарах шкіри стимулюється вироблення природного колагену та еластину. Тим самим, зникає основна проблема пацієнтів, які пройшли класичну процедуру видалення жирових відкладень – в’ялість і знижений тонус шкіри. Після дії лазера шкіра виглядає більш підтягнутою, молодою та має природний здоровий колір.
 7. Відсутність бугристостей (нерівномірне видалення жиру), що нерідко зустрічається при класичній ліпосакції.
 8. Можливість використання лазеру практично на будь-яких ділянках тіла: живіт, шия, зона плечей, лінія бюстгальтера, внутрішня сторона стегон, сідниці, коліна, підколінна область і навіть підборіддя!
 9. Немає порушень текстури шкіри після проведення процедури.
Лазерна ліпосакція

Чи існує ефективний та безпечний спосіб позбутися від зайвого жиру швидко та безпечно? Відповідаємо: "Тепер є! І називається він – ЛАЗЕРНА ЛІПОСАКЦІЯ."

Підготовка до лазерної ліпосакціі

Є певний ряд інструкцій, яких пацієнт повинен неухильно дотримуватися в передопераційний період:

 1. Якщо Ви приймаєте якісь медичні препарати, слід попередити про це лікаря на етапі консультації.
 2. Також слід утриматися від паління до і після операції, оскільки це істотно уповільнює процес загоєння.
 3. Перед ліпосакцією пацієнт проходить ряд звичайних обстежень та аналізів, для того щоб процедура для Вас була максимально безпечною.
Як це відбувається?

Під час процедури лазер впливає на світлочутливі хромофорні клітини. Вони беруть на себе це світлове випромінювання та трансформують його в тепло, яке власне і руйнує клітинні мембрани, звільняючи вміст жирової клітини. Після цього розщеплений жир аспірується з підшкірного шару. Одночасно лазер впливає на шкіру зсередини, стимулюючи вироблення природного колагену. Така процедура сприяє ліфтингу та омолодженню шкіри в зоні впливу. Варто відзначити, що впливаючи на жирові клітини лазерний імпульс одночасно коагулює кровоносні судини, це дозволяє уникнути кровотеч, а також гематом і сером в майбутньому. Сучасні зарубіжні та вітчизняні клініки використовують лазер для ліполізу SmartSculpt (Данія). Це сучасна апаратура, яка дозволяє робити лазерну ліпосакцію практично на будь-якій ділянці тіла. Направляючий лазер низької інтенсивності просвічується через шкіру і дозволяє визначати місце розташування оптоволокна під шкірою, роблячи процедуру більш точною та безпечною.

УВАГА: весь “зварений” жир ми ОБОВ’ЯЗКОВО “відсмоктуєм” PAL- ліпосактром. Якщо зварений жир не “відсмоктувати” – він виводиться через печінку природнім шляхом, а це додатковке навантаження на Ваш організм. Також практика показала, що “відсмоктування” жиру після лазерної ліпосакції значно покращує результати і сходять ще більші об’єми. Таким чином у нас робиться “ПОДВІЙНА” ліпосакція- Лазерна+PAL ліпосакція.

Протипокази до лазерної ліпосакції

Існує ряд захворювань, які роблять неможливим проведення даної процедури, до них відносяться:

 • цукровий діабет;
 • захворювання крові (особливо ті, які впливають на її згортання);
 • наявність гриж;
 • порушення в роботі імунної системи;
 • недавно перенесені інфаркт або інсульт;
 • випадки, де має місце ожиріння, спричинене гормональними порушеннями.

Також слід відкласти процедуру, якщо ви: нещодавно перенесли ГРВІ, операції. Якщо у Вас є захворювання шкіри, або у Вас загострення хронічного захворювання. У будь-якому випадку, якщо Ви зважитеся для проведення даної процедури, необхідно проконсультуватися з пластичним хірургом і здати ряд обов’язкових аналізів.

* Результати індивідуальні для кожного

Для ознайомлення із результатами даної процедури (фото До та Після) заходьте на нашу інстаграм сторінку @bodyclinic.ua