bodyclinic.ua@gmail.com +38 (093) 012 04 44 Львів, вул. Зелена 37

Контакти

АКЦІЯ

Лікування целюліту

3 100грн.
2 200 грн.

Лікування целюліту

img
ZEMITS BIONEXIS — ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ та “ПІДТЯЖКА” ШКІРИ

Антицелюлітний масаж- це ефективний спосіб для поліпшення тургору шкіри, контурування тіла та лікування целюліту, який об’єднує одразу 4 технології! ZEMITS BIONEXIS дозволяє комплексно впливати на целюліт, якість шкіри та жирові відкладення без післяпроцедурного відновлення! Ця методика сертифікат авторитетного органу, який контролює якість в США медичного обладнання – FDA (Food and Drug Administration – Адміністрація з харчових продуктів і лікарських препаратів США), що засвідчує його безпеку та високу ефективність!!!

Клінічні дослідження довели ефективність використання ZEMITS BIONEXIS вже після 4 процедур. ZEMITS BIONEXIS впливає не тільки на поверхневі шари шкіри, але й глибоко проникає в тканини, таким чином зменшуючи об’єми підшкірного жиру та покращує тонус шкіри. Результатом процедур з ZEMITS BIONEXIS є зменшення або усунення проявів целюліту, “підтяжка” шкіри та поліпшення контурів тіла.

ПЕРЕВАГИ ZEMITS BIONEXIS?

Технологія ZEMITS BIONEXIS визнана FDA кращим неінвазивним апаратом для контурування тіла та лікування целюліту, при якому для досягнення результату використовується комбінована технологія ELOS, яка об’єднує чотири процедури в одну:

 • інфрачервоні промені (IR) прогрівають шар шкіри глибиною до 5 мм;
 • біполярні радіохвилі (RF) впливають на жирові тканини на глибині від 2 до 20 мм;
 • пульсуючий вакуум забезпечує локальну подачу тепла на жирові тканини;
 • роликовий масаж “вирівнює” верхній шар шкіри.

Подібна комбінація дозволяє ZEMITS BIONEXIS протягом однієї процедури впливати, як на глибокі жирові відкладення, зменшуючи прояви целюліту, так і вирівнювати та “підтягувати” шкіру за допомогою використання радіохвиль стимулюючи в ній синтез колагену та еластину. Відповідно,  після процедури шкіра стає більш пружною, гладкою та еластичною.

ЯКИМ ЧИНОМ ZEMITS BIONEXIS ДОЗВОЛЯЄ ПОЗБУТИСЯ ЦЕЛЮЛІТУ ТА ПОЛІПШИТИ КОНТУР ТІЛА?

ZEMITS BIONEXIS створений таким чином, щоб комбінована енергія інфрачервоних променів і радіохвиль впливала, як на поверхневі шари шкіри, так і забезпечувала глибоке прогрівання підшкірного жиру. Під впливом інфрачервоних променів і радіохвиль, відбувається нагрівання жиру, його зменшення і розщеплення, після чого за участі лімфатичної системи, він виводиться з організму фізіологічним шляхом. При цьому на ділянку тіла додатково впливає вакуумно- роликовий масаж, який покращує мікроциркуляцію, посилює лімфодренаж та допомагає швидше виводити “розщеплений” жир. Крім того, радіохвилі та інфрачервоні промені стимулюють синтез нового колагену та зміцнюють існуючий, що покращує еластичність та пружність шкіри. Накопичена під час процедури теплова енергія продовжує діяти протягом деякого часу і після процедури: зменшуються об’єми тіла та кількість жиру, посилюєтьсяч лімфодренаж, поліпшується обмін речовин. Достатня мікроциркуляція і лімфодренаж є основними критеріями здорової шкіри. Для отримання бажаного лікувального ефекту, необхідно дотримуватися періодичності та тривалості проведення процедур. Тривалість та кратність процедур залежить від стадії целюліту та товщини жирових відкладень. Для отримання ефекту потрібно близько 45 – 80 хвилин.

Лікування целюліту

Ми налаштовані лише на РЕЗУЛЬТАТ, тому для проведення вакуумно-роликового масажу ми обрали ZEMITS BIONEXIS

НАСКІЛЬКИ ЗМЕНШУЄТЬСЯ ОБ’ЄМ ПІДШКІРНОЇ

Результат від процедури на ZEMITS BIONEXIS:

 • поступове вирівнювання поверхні шкіри і зменшення проявів целюліту;
 • зменшення об’ємів тіла та поліпшення контурів тіла.

Після першої процедури більшість пацієнтів відзначають видиме розгладження шкіри. А протягом наступних 6-8 тижнів Ваше тіло продовжує змінюватися.

ДЛЯ ЧОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ZEMITS BIONEXIS?
 • для лікування целюліту будь якої форми та стадії;
 • для профілактики целюліту і контурування тіла;
 • для тонізації шкіри після ліпосакції;
 • для швидкого відновлення шкіри після вагітності та пологів;
 • для післяпологового зменшення об’ємів та тонізації шкіри;

Ця процедура показана усім пацієнтам віком від 20 до 60 років, які хочуть покращити своє тіло, зробити шкіру більш пружною та еластичною, носити одяг меншого розміру і, саме головне  ̶  позбутися целюліту.

В ЯКИХ ЗОНАХ ВИКОНУЄТЬСЯ ZEMITS BIONEXIS?

Для досягнення найкращих результатів для апарату створені спеціальні аплікатори 5-ти розмірів. Завдяки цьому, процедура може проводитися на будь-якій частині тіла, а саме: обличчя, шия, підборіддя, живіт, сідниці, передпліччя, внутрішня і зовнішня поверхня стегон, ділянка грудей, спина, ноги.

 

ПІСЛЯПОЛОГОВЕ ВІДНОВЛЕННЯ ФІГУРИ

За допомогою ZEMITS BIONEXIS можна значно прискорити процес відновлення фігури після пологів – тонізувати тіло, зменшити прояви целюліту і зробити фігуру більш підтягнутою та стрункою. В фокусі уваги є проблемні для молодих мам ділянки, такі як: живіт, стегна і сідниці. Вже після 4 сеансів у пацієнтів зазвичай спостерігаються видимі стійкі результати – корегується силует та зменшуються прояви целюліту. Кількість та частоту проведення процедур в кожному конкретному випадку визначає лікар. Зазвичай молоді мами можуть починати курс процедур ZEMITS BIONEXIS через 4-5 місяців після пологів (у разі проведення операції «кесарів розтин» – через 6 місяців після пологів).

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР НА КУРС?

Лікувальний курс ZEMITS BIONEXIS складається в середньому з 4-6 процедур з інтервалом в 1 тиждень.

ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ШКІРА ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?

ZEMITS BIONEXIS призначений для шкіри будь-якого типу. Після процедури спостерігається легке відчуття тепла, що є нормальною реакцією організму. Це відчуття може зберігатися до 72 годин після проведення процедури. Окремі пацієнти відзначали наявність почервоніння шкіри та невеликі синці.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ:
 • У тих частинах тіла, де плануєте проводити масаж, не використовуйте ніяких кремів, лосьйонів, масел або автозагару;
 • За 3 дні до запланованої процедури не приймати препаратів, що розріджують кров, наприклад, аспірину.
ПЕРІОД МІЖ ПРОЦЕДУРАМИ:
 • пийте більше води – це сприяє швидкому видаленню залишкових продуктів метаболізму жирових клітин;
 • дозовані фізичні навантаження (намагайтеся ходити пішки або легка зарядка).
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ
 • вагітність;
 • онкологічне захворювання;
 • цукровий діабет;
 • загострення інфекційних захворювань;
 • наявність кардіостимулятора;
 • варикозне розширення вен (при проведенні процедури в зоні ніг).

В BODYCLINIC особливо приємні та обґрунтовані ціни на ZEMITS BIONEXIS! Ми ніколи не орієнтуємося на “жовту пресу” та “моду” стосовно тих чи інших методів лікування!!! Завжди базуємо свою роботу тільки на даних доказової медицини: зарубіжних та українських наукових досліджень, (рекомендаціях) із науково-метричних баз даних та міжнародних протоколах, які мають високі рівні доказовості, доведену безпеку та ефективність, а також медичною спільнотою.

* Результати індивідуальні для кожного

Для ознайомлення із результатами даної процедури (фото До та Після) заходьте на нашу інстаграм сторінку @bodyclinic.ua